Obozy językowe w Londynie

Sie 08

Obozy językowe w Londynie

Obozy językowe są jedną z przyjemniejszych form nauki języka. Nauka połączona z wypoczynkiem zawsze przychodzi łatwiej. Czy warto skorzystać z takiej formy utrwalenia języka?

Obozy językowe przeznaczone są najczęściej dla młodzieży w wieku od 13 do 16 lat, a niektóre nawet do 21 roku życia.
Polegają na wyjeździe zagranicznym gdzie nauka połączona jest ze zwiedzaniem ciekawych miejsc, osłuchaniem z językiem lokalnym. Ten sposób utrwalenia wiedzy jest bardzo efektywny, gdyż przebywając wśród osób na co dzień posługujących się danym językiem daje możliwość osłuchania się z nim, zwrócenie uwagi na odpowiedni akcent, czy lokalne słownictwo. Podczas takich wyjazdów są zarówno lekcje jak również czas wolny i zwiedzanie.
Takie obozy językowe to  możliwość przeżycia ciekawej przygody, jak również inwestycja  w rozwój. Nauka za granicą przynosi ogromne efekty dzięki możliwości przebywania w środowisku, w którym dany język  powszechnie jest używany. Można liczyć na ciągłe konwersacje. Również towarzystwo młodzieży z całego świata powoduje, że jest się bardziej zmotywowanym do porozumiewania się w obcym języku. Można zobaczyć najpiękniejsze zakątki świata, poznać nową kulturę, skorzystać ze słońca, czasem również z plaży i morza. Można znakomicie wypocząć, a przy okazji szybko przełamać barierę językową!

Obozy językowe w Londynie cieszą się szczególną popularnością. Londyn to o kosmopolityczna metropolia, która znana jest na całym świecie. Położona nad samą Tamizą. Oferuje liczne atrakcje wszystkim, którzy pojawią się w mieście. Pomimo tego, iż Londyn to miasto, które wyprzedza trendy. Można w niem zobaczyć wszystko to, co dopiero stanie się modne w pozostałych częściach świata. Zwiedzając miasto można posłuchać jak rozmawiają Londyńczycy, przeprowadzić z nimi liczne konwersacje, sprawdzić swoje umiejętności językowe. Przy okazji można zobaczyć słynne czerwone budki telefoniczne a także znane z większości filmów angielskich  piętrowe autobusy.

Do wyboru mamy z reguły kilka wersji obozów językowych. Można wybrać ich długość. Są najczęściej obozy tygodniowe, dwutygodniowe oraz trzytygodniowe. W każdej wersji podczas wyjazdu codziennie prowadzone są lekcje języka. Jest to zazwyczaj około dwudziestu godzin tygodniowo.
Obóz językowy zapewnia:

  •  wszelkie materiały do nauki,
  •  zakwaterowanie,
  • pełne wyżywienie (najczęściej są to trzy posiłki dziennie)
  • wycieczki
  • opiekę całodobową na miejscu
  • zajęcia pozalekcyjne (popołudniowe i wieczorne)
  • certyfikat ukończenia kursu

Przy wyjeździe na obóz językowy wykupuje się ubezpieczenie, albo u organizatora kursu, bądź we własnym zakresie.

Obozy językowe w Londynie to nie lada atrakcja dla młodzieży. Z ofertą można się zapoznać na stronie http://wyjazdy.malyrynek.pl/tag/angielski-w-londynie/. Taki wyjazd to niezapomniane doświadczenie, które zapamięta się na całe życie.

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *