Jaki rodzaj kursu angielskiego wybrać – standardowy czy przyspieszony?

Lip 25

Chcesz nauczyć się języka angielskiego? To dobry wybór, nie tylko z zawodowego punktu widzenia, ponieważ angielski po prostu przydaje się na co dzień – coraz więcej treści przekazywanych jest w tym języku i bez jego znajomości dużo może nas ominąć. Jak wobec tego zacząć uczyć się angielskiego?

britain-2938_640

Kurs w szkole językowej

Najlepszym rozwiązaniem wtedy, gdy zależy ci na dobrych efektach, jest zapisanie się na kursy językowe do szkoły językowej. Wtedy nie dość, że można uczyć się od doświadczonych lektorów i native speakerów, to jeszcze dodatkowo motywacja do takiej nauki jest większa, ponieważ za kurs zapłaciło się często niemałe pieniądze.

Nawet w mniejszych miastach działa dzisiaj po kilka szkół językowych i z ich doborem raczej nie ma większych problemów, ale nie tylko decyzja dotyczyć powinna jakości nauczania, ale również jej formy.

Jaki rodzaj kursu wybrać?

Aktualnie szkoły językowe oferują kilka różnych typów kursów językowych – można podzielić je na te standardowe i przyspieszone. Kursy standardowe uczą wszystkich aspektów języka po kolei i trwają też dość długo – są podobne do lekcji angielskiego w szkołach. Natomiast te przyspieszone koncentrują się zwykle na słownictwie i na wymowie i rozmowach, aby ich uczestnicy mogli jak najszybciej zacząć samodzielnie rozmawiać i czytać, niestety, często z pominięciem dużych elementów gramatyki czy pisania.

Gdy zatem zależy ci na szybkich efektach, wybierz kurs przyspieszony, ale jeżeli chcesz nauczyć się języka kompleksowo, wtedy postaw na kursy standardowe, radzi właścicielka szkoły malyrynek.pl.

Jeden komentarz

  1. Powiem tak, ja byłam i na takim kursie i na takim. Na każdym nauczyłam się wiele dobrego. Także polecam gorąco!

Dodaj odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *